Haber detay

blank

ÜRÜN LİSTESİ

Özen Kompresör, Milli Savunma Bakanlığı’nın Yayınladığı Askeri Fabrikalar Onaylı Tedarikçi Listesinde

Özen Kompresör, Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayınlanan Askerî Fabrikaların, mal ve hizmet alımı yapacağı onaylı tedarikçi listesinde yer aldı.


Onaylı Tedarikçi Listesi, Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü ve/veya Tersaneler Genel Müdürlüğü’nün bakım, onarım, yenileştirme, modernizasyon, imalat ve gemi üretim faaliyetlerinde ihtiyaç duyduğu mal ve hizmetlerin uygun kalite, zaman ve fiyata tedarik edilmesini ve ihtiyaç duyulan alanlarda nitelik ve nicelik yönünden yeterli firmaları belirlemek maksadıyla oluşturuldu.  

 

Özen Kompresör Genel Müdürü İbrahim Özen, “Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayınlanan listede yer almak bizim için bir gurur kaynağı. Yerli üretimin desteklenmesinin yanı sıra, kamu ve özel sektör arasında stratejik iş birliğinin geliştirilmesini amaçlayan bu adımdan tüm özel sektör adına mutluyuz” dedi. 

 

Tedarikçi havuzu listesinde Konya’dan 11, İstanbul’dan 7, Kocaeli’nden 6, Ankara’dan 4, Kayseri ve Mersin’den 2’şer, Eskişehir, İzmir Bursa ve Osmaniye’den 1’er firma yer aldı.