Haber detay

blank

ÜRÜN LİSTESİ

Özen Kompresör Konmak Fuarı’na Katıldı

Özen Kompresör, 10-13 Mayıs tarihlerinde Konya Ticaret Odası-Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen Konmak Fuarı’na katıldı. Saç işleme ve lazer kesim sektöründe havalı kesim yaparak maliyet avantajı sağlayan ürünlerinin yanı sıra invertörlü kompresörlerini tanıttı.


Metal işleme sektörünün en kapsamlı buluşması haline gelen Konmak Fuarı’nda, metal işleme makineleri, kaynak, delme, kesme teknolojileri ve el aletleri firmaları ürün ve hizmetlerini ziyaretçilerle buluşturdu. 

Fuarla ilgili olarak Özen Kompresör Yurtiçi Satış Müdürü Mesut Erhan Sarı; “Konmak 2018 Fuarı, metal işleme sektörünün farklı alanlarında hizmet veren firmalara ürün ve hizmetlerimizi tanıtmak için oldukça önemli bir platformdu. Artan rekabet koşullarında maliyet avantajı sağlamak ve verimliliği artırmak en önemli önceliklerden biri haline geldi. Biz de bu fuarda lazer kesimde kullanılabilecek havalı kesim sistemimiz ile nasıl maliyet avantajı sağlayabileceklerini müşterilerimize anlatma fırsatı yakaladık. Ayrıca sektörün ihtiyacına uygun diğer basınçlı hava çözümlerimizi tanıttık” dedi.