GENEL BİLGİLER

OMD_SERISI

Modüler dizaynı ve hafif yapısıyla yeni OMD serisi kimyasal kurutucular, basınçlı hava uygulamasına yeni bir konsept getirmiştir.
Klasik ikiz kulenin yarı ağrılığındaki OMD serisi kimyasal kurutucular, özel uygulamalar için tasarlanmış, taşınabilir yapıdadır.
OMD serisi kimyasal kurutucular çok kuru ve çok temiz havayı kolay şekilde kullanıcıya sunar.
Çevreci yapısı ve şık dış görünüşüyle temiz ve nezih ortamlara konumlandırılabilir.

 

OMD serisi Kimyasal kurutucular 5-400 m3/saat kapasiteleri arasında geniş seçenekleri  mevcuttur. -40°C ve -70°C dewpoi nt (çiğlenme noktası) sağlar ve sadece giriş-çıkış bağlantıları yapılarak çalışmaya hazır hale gelirler.
OMD serisi Kimyasal Kurutucularda kullanılan çok özel tasarım ürünü olangiriş valfi ve temizleme manifoldu sayesinde bilinen en düşük basınç kayıplı kimyasal kurutucudur. 
Kompakt dizaynı, hafif ağırlığı ve düşük hacimli yapısının yansıra OMD serisi şu avantajları sunar:
-Paslanmayı önleyici alüminyum yapısıyla,
-Çok rahat kullanımıyla,
-Elektronik kontrollü,
-Yere konabilen veya duvara monte edilebilme imkanıyla,
-Kolay montaj ve basit bakımı ile üstün özellikler taşır.

 

OMD serisi  bilinen kimyasal kurutucu prensiplerinin ileri teknoloji ile yoğrulması sonrasında ortaya çıkmış, verimliliği, işlevselliğiyle kimyasal kurutucu piyasasında yerini çok kısa sürede almıştır. 

 

Kaliteli kuru hava almanın en kolay yolu OMD serisi Desikant Hava Kurutucularından geçer. Kalitesi,  kullanımı ve diğer özellikleri bütün Dünya kullanıcıları tarafından takdir edilmektedir.

 

 

MODÜLER TİP
KİMYASAL HAVA KURUTUCULAR

OMD SERİSİ KİMYASAL HAVA KURUTUCULARI